חיפוש טיסות זולות

vueling airlines

חברת התעופה Vueling Airlines היא חברת לואו קוסט ספרדית, אשר החלה את דרכה בעולם התעופה בשנת 2004. בסיס האם של החברה הוא בנמל אל פראט שבברצלונה. החברה לא נחשבת לגוף גדול, גם ביחס לחברות הלואו קוסט, אך בשנת 2006 - שנתיים לאחר הקמתה - היא נבחרה לחברת הטיסות הזולות השלישית בטיבה באירופה.

בשנת 2009 התאחדה חברת התעופה וולינג איירליינס עם חברת תעופה אחרת מעולם הלואו קוסט, חברת קליקאייר, גם היא חברה ספרדית אשר בסיסה בנמל התעופה שבברצלונה. כך, האיחוד בין השתיים היה טבעי ופשוט למדי. ראשי החברות החליטו להותיר את שם החברה כ-וולינג איירליינס.

כיום מפעילה החברה צי של 37 מטוסים, אשר מציעים טיסות לכ-50 יעדים שונים, רובם כמובן ברחבי אירופה, אך חלקם גם בצפון אפריקה (מרקש, מרוקו) וגם במזרח תיכון ובקרבתו. כל מטוסי החברה הם מסוג איירבוס A320.

וולינג איירליינס בישראל

נכון להיום מפעילה החברה קו אחד, בין תל אביב לברצלונה. מדובר בשלוש טיסות שבועיות בין שתי ערי הנמל התוססות, אשר מתווספות לכמות גדולה של טיסות ישירות אל בירת קטלוניה, אותן מפעילות החברות אל על, ארקיע ואיבריה.

חשוב לציין כי חברת התעופה וולינג איירליינס מציעה שעות המראה קבועות בקו זה, גם מתל אביב וגם מברצלונה: טיסות החברה ממריאות מישראל בשעה חמש לפנות בוקר ומברצלונה בשעה 11 בלילה.

מדיניות הצ'ק אין של וולינג איירליינס

דלפקי הצ'ק אין בכל הטיסות של החברה נפתחים כשעתיים לפני ההמראה המתוכננת, ונסגרים 40 דקות לפני ההמראה, למעט שלושה יוצאים מן הכלל: בטיסה לשדות התעופה פיומיצ'ינו ברומא וסנט פטרסבורג, הדלפקים ייסגרו 45 דקות לפני ההמראה. בטיסה לתל אביב וממנה, הדלפקים ייסגרו 60 דקות לפני ההמראה. ניתן לבצע את הצ'ק אין גם דרך אתר החברה, מה שמעניק לנוסע כ-20 נקודות זכות מיוחדות, בהן הוא יוכל להשתמש כהנחה במקרה של כבודה במשקל עודף.

מדיניות מטען

אל תא הנוסעים ניתן להעלות תיק אישי אחד במשקל של עד עשרה ק"ג, ובמידות של עד 55X40X20 ס"מ. אל התיק הזה ניתן להוסיף גם פריט אחד נוסף, כמו תיק מסמכים, מצלמה, תיק יד וכדומה.

אל תא המטען של המטוס ניתן לשלוח ללא עלות מזוודה אחת, במשקל של עד 23 ק"ג. על כל ק"ג חורג תיאלצו להוסיף בין שלושה ל-50 יורו, תלוי בסוג הטיסה ובסיווג שלכם כנוסעים. המשקל המקסימלי של מזוודה לאדם אחד הוא 32 ק"ג.

הנחיות מיוחדות בטיסה עם חברת התעופה וולינג איירליינס

  • תינוקות בגיל שבועיים עד שנתיים יורשו לטוס במטוסי חברת התעופה וולינג איירליינס, במחיר של 24 יורו לכל כיוון
  • לילדים מעל גיל שנתיים לא יוענקו מחירים מיוחדים בטיסות החברה
  • ניתן לבחור את המושב הרצוי במטוס, אך בעלות מסוימת. בחירת מושב רגיל, למשל, תעלה שלושה יורו
  • ניתן לטוס עם חיות מחמד בתא הנוסעים, אך במקרה כזה לא ניתן להזמין מושב או לבצע צ'ק אין מקוון
  • המחיר עבור הטסת חיית מחמד במטוסי חברת התעופה וולינג איירליינס הוא 25 יורו לכל כיוון בטיסה פנים ארצית (בתוך ספרד) ו-40 יורו לטיסה בינלאומית
לאתר המלא | כל זכויות שמורות © 2014 Topfly