חיפוש טיסות זולות

united

חברת יונייטד איירלינס היא חברת תעופה מהגדולות בעולם, אשר בסיסה בארה"ב. החברה הוקמה כבר בשנת 1926 בשם בואינג אייר טרנספורט ומאוחר יותר שינתה את שמה. בשנת 2010 החליטה החברה לקנות את חברת קונטיננטל האמריקאית גם היא, ובכך הפכה להיות החברה השנייה בגודלה בעולם, כאשר במקום הראשון ניצבת דלתא איירליינס.

רכישת קונטיננטל על ידי יונייטד איירליינס הייתה אחת המהלכים הגדולים שנעשו בעולם התעופה בשנים האחרונות. הרכישה עלתה לחברה סכום של 3.2 מיליארד דולרים ובסיומה, הוחלט כי מעתה תמותג החברה המאוחדת בשם יונייטד.

United Airlines מחזיקה היום בצי מטוסים ענק שכולל לא פחות מ-701 יחידות, כאשר עוד חמישה מטוסים נמצאים כבר בהזמנה. סך כל היעדים אליהם טסה החברה גם הוא עצום: 216, בכל רחבי העולם, מאסיה ועד אמריקה.

חברת יונייטד איירליינס בישראל

United Airlines היא מהחברות האמריקאיות הפעילות ביותר בישראל וזאת למרות שהיא מפעילה קו תעופה אחד בלבד בין ישראל לארה"ב - הקו שממריא משדה התעופה בן גוריון ונוחת בנמל התעופה ניוארק שבניו יורק. קו זה נחשב פעיל מאוד ובמסגרתו ממריאות שתי טיסות מידי יום.

מדיניות הצ'ק אין של חברת התעופה יונייטד איירליינס

חברת יונייטד איירליינס ממליצה לנוסעים בטיסות הפנימיות להשלים את תהליך הצ'ק אין עד 45 דקות לפני ההמראה המתוכננת ובטיסות בינלאומיות - עד 60 דקות לפני מועד ההמראה. הצ'ק אין המקוון, דרך אתר החברה, זמין כבר מ-24 שעות לפני ההמראה עצמה.

חברת יונייטד איירליינס היא אחת היחידות כיום אשר מציעה שירות של שליחת המזוודות אל היעד המדויק אליו מתכוון להגיע הנוסע, כלומר: עד למלון, לביתו או לכל מקום אחר שיבקש, במרחק של עד 160 ק"מ משדה התעופה בו נוחת המטוס. את השירות הזה יש להזמין עוד במהלך הצ'ק אין עצמו.

מדיניות מטען

אל תא הנוסעים של המטוס מאפשרת החברה להעלות תיק יד אחד במידות כוללות של 45 אינצ'ים. בנוסף, ניתן להעלות לתא הנוסעים גם אביזר אחד נוסף, כדוגמת לפטופ, תיק מסמכים וכדומה.

אל תא המטען של המטוס ניתן לשלוח מזוודה אחת במשקל של עד כ-22 ק"ג ללא תשלום, כאשר סך כל מידותיה יהיה 62 אינצ'ים לכל היותר. תשלום על חריגה במשקל יכול להגיע לסכומים של 200 דולרים ויותר.

הנחיות מיוחדות לטיסה על יונייטד איירליינס

  • שינוי פרטי הטיסות דרך אתר החברה אפשרי רק כאשר הכרטיסים הוזמנו גם הם דרך האתר
  • יש לעדכן בעת הזמנת הטיסה על רצונכם לטוס עם ילד מתחת לגיל שנתיים
  • בטיסות פנים, לא ייגבה תשלום על ילד מתחת לגיל שנתיים שיישב בחיק אדם מבוגר
  • בטיסות בינלאומיות, גם ילדים מתחת לגיל שנתיים יחויבו במחיר מלא
  • כרטיסים מוזלים לגמלאים ייתכנו, בהתאם לזהות הטיסה
  • ניתן להטיס בתא הנוסעים של מטוסי יונייטד איירליינס כלבים, חתולים, ארנבים וציפורים, כמעט בכל הטיסות
  • התעריף: 125 דולרים לכל כיוון
  • החיה חייבת להישאר בכלוב סגור לאורך כל זמן הטיסה.
לאתר המלא | כל זכויות שמורות © 2014 Topfly