חיפוש טיסות זולות

turkish

Turkish Airlines, חברת התעופה הלאומית של טורקיה, הוקמה כבר בשנת 1933, אז נשאה את השם מנהל תפעול קווי תעופה לאומיים. כבר משמה אפשר להבין שהחברה העניקה בראשית דרכה שירותי תעופה מקומיים בלבד, בתוך טורקיה, אך משנת 1947 החלה להפעיל גם טיסות חוץ. הטיסה הראשונה של החברה מחוץ לגבולות טורקיה הייתה לבירת יוון, אתונה.

חברת טורקיש איירליינס מחזיקה בצי של 217 מטוסים, וטסה ל-222 יעדים בסך הכל, מה שמציב אותה בשורה אחת עם חברות התעופה הגדולות בעולם. בשנים 2011 ו-2012 טורקיש איירליינס זכתה בתואר חברת התעופה הטובה באירופה.

חברת טורקיש איירליינס בישראל

טורקיש מפעילה נכון להיום 32 טיסות שבועיות בקן תל אביב-איסטנבול, אל שדה התעופה שהוא גם בסיס האם שלה, שדה התעופה אטאטורק. זוהי כמות טיסות עצומה, שמשתווה במספרה לטיסות ליעדים פופולאריים אחרים בעולם, כמו פריז, לונדון וניו יורק.

בתחילת שנת 2013 התברר כי טורקיש איירליינס אף הפכה להיות החברה הזרה בעלת נפח הפעילות הגבוה ביותר בישראל, כשהטיסה לבדה לאורך הרבעון הראשון של השנה הזו מעל 103 אלף נוסעים. ההסבר לכך, מלבד כמות הטיסות יוצאת הדופן לטורקיה, היא העובדה שנוסעים רבים בוחרים לעלות על טיסות ליעדים שונים בעולם עם עצירת ביניים באיסטנבול, המתבצעות כולן על ידי החברה.

מדיניות הצ'ק אין של חברת התעופה טורקיש איירליינס

דלפקי הצ'ק אין של החברה נפתחים כשעתיים לפני ההמראה (בטיסות בינלאומיות) ונסגרים שעה לפני כן. ניתן לבצע צ'ק אין מקוון באתר החברה החל מ-24 שעות לפני הטיסה ועד שעה וחצי לפני ההמראה. במקומות מסוימים, ניתן אף לבצע צ'ק אין עצמי לקראת הטיסה בעמדות אוטומטיות.

מדיניות מטען

ניתן להעלות אל המטוס תיק אישי אחד, במשקל של עד שמונה ק"ג. בנוסף אליו, ניתן להעלות למטוס גם מחשב נייד, מצלמה ומספר דברים אישיים שלא נכנסים לתיק. אל תא המטען ניתן לשלוח מזוודה אחת, במשקל של עד 20 ק"ג. כל אלו לא יחויבו בתשלום בנסיעות של חברת טורקיש איירליינס. על כל קילוגרם עודף ישלם הנוסע בין שלושה ל-30 יורו, בהתאם למשך הטיסה, מקום ההמראה ויעד הנחיתה.

הנחיות מיוחדות לטיסה עם טורקיש איירליינס

  • עבור תינוקות עד גיל שנתיים ניתן לשלוח לתא המטען של המטוס תיק במשקל של עד עשרה ק"ג, בתוספת מנשא או עגלה אשר אפשר לקפל
  • תינוקות עד גיל שנתיים יזכו להנחה של 90% במחיר הכרטיס
  • ליעדים מסוימים, ישנן גם הנחות לילדים - מומלץ לברר זאת לפני ההזמנה
  • ניתן לטוס עם בעלי חיים במטוסי החברה, אך כלבים מסוכנים (בול טרייר למשל) לא יורשו לטוס
  • החיה חייבת להיות בתוך כלוב לאורך כל הטיסה. הכלוב צריך להיות במידות של 23X35X45 ס"מ
  • משקל בעל החיים, כולל הכלוב, לא יעלה על שישה ק"ג.
לאתר המלא | כל זכויות שמורות © 2014 Topfly