חיפוש טיסות זולות

lot polish

לוט פוליש איירליינס היא מחברות התעופה הותיקות בעולם, שהוקמה כבר בשנת 1929 על ידי ממשלת פולין. בתחילת הדרך הפעילה החברה רק טיסות פנים, אך בהמשך התרחבה גם לפעילות בינלאומית. במהלך מלחמת העולם השנייה נפגעו כל מטוסיה והיא חדלה לפעול, אך התאוששה כמה שנים מאוחר יותר. LOT נמצאת בשנים האחרונות במגמת הפרטה, אך עד היום הממשלה המקומית היא ששולטת ברוב מניותיה, ומחזיקה נכון להיום ב-51% מהן. החברה טסה כיום ל-96 יעדים בפולין ומחוצה לה, ומחזיקה בצי של 56 מטוסים. לחברה עוד שתי חברות בנות: יורולוט, וחברת Centralwings.

חברת לוט פוליש איירליינס בישראל

החברה הפולנית מפעילה מידי יום טיסה סדירה וישירה אחת מנמל התעופה בן גוריון אל נמל התעופה ורשה פרדריק שופן (שהוא גם בסיס האם של החברה). לרוב, טיסות החברה בקו זה מתבצעות במטוסי הבואינג 737-400 שלה.

מדיניות הצ'ק אין של חברת התעופה לוט פוליש איירליינס

דלפקי הצ'ק אין של החברה נפתחים בין שעתיים לשלוש לפני ההמראה עצמה ונסגרים בין חצי שעה לשעה לפניה. בטיסות מתל אביב ואליה, הדלפקים נסגרים 45 דקות לפני ההמראה. חברת LOT מאפשרת לבצע את הצ'ק אין גם דרך המחשב, הסמארטפון או עמדות הצ'ק אין בשדה התעופה עצמו.

מדיניות מטען

לוט פוליש איירליינס מאפשרת להעלות לתא הנוסעים של המטוס תיק יד אחד, במשקל של עד שמונה ק"ג ובמידות של 23X40X55 ס"מ. בנוסף, ניתן להעלות לתא הנוסעים, ללא תשלום, לפטופ, תיק עבודה קטן או כיסא תינוק (אחד מהם בלבד לכל נוסע).

אל תא המטען של המטוס יכול כל נוסע לשלוח מזוודה אחת לכל היותר, במשקל של עד 23 ק"ג - ללא תשלום. גם תינוק אשר יושב בחיק הוריו 'זכאי' לשלוח פריט אחד אל תא המטען של המטוס, גם כן במשקל של עד 23 ק"ג. סכום המידות של המזוודה לא יעלה על 158 ס"מ בסך הכל.

הנחיות מיוחדות

  • נכים או בעלי מוגבלויות מורשים להעלות לתא הנוסעים במטוס גם כיסא גלגלים, קביים וכדומה - ללא קשר להנחיות המטען הרגילות.
  • ניתן להעלות לטיסות של חברת לוט פוליש איירליינס חתולים, כלבים ושאר חיות מחמד, בהתאם להנחיות החברה.
  • את החיות ניתן, לרוב, לשלוח אל תא הנוסעים או לתא המטען.
  • החיה צריכה כמובן להיות סגורה בכלוב לאורך כל זמן הטיסה. מידות הכלוב לא יעלו על 20X40X55 ס"מ.
  • משקל החיה, כולל הכלוב, לא יעלה על שמונה ק"ג.
לאתר המלא | כל זכויות שמורות © 2014 Topfly