חיפוש טיסות זולות

jetairfly

חברת התעופה JetAirFly נוסדה בשנת 2003 בשם TUI Airlines Belgium אך שינתה את שמה לזה הנוכחי בשנת 2005. על מטוסי החברה מתנוסס החיוך המוכר בכל העולם (בצבע אדום ונקודה בקצה) המשותף לאחת מבריתות התעופה הגדולות באירופה, TUI Airlines אשר מאגדת לא פחות משבע חברות תעופה.

ג'טאייר פליי היא הנציגות של הברית בבלגיה, כאשר בסיס האם שלה הוא בעיר אוסטנד. כיום, החברה נחשבת לשנייה בגודלה בבלגיה, והיא מציעה שירותי טיסות לואו קוסט ליעדים שונים ברחבי העולם ובעיקר באירופה.

חברת התעופה ג'טאייר פליי מחזיקה בצי של 16 מטוסים בלבד, נכון להיום, אך כמות היעדים אליהם היא טסה עומדת על 85 בשיא העונה - תקופת הקיץ. מדובר ללא ספק במבחר יעדים מרשים יחסית למספר המטוסים בהם מחזיקה החברה. נכון לשנת 2010, הטיסה החברה במטוסיה כבר יותר משני מיליון נוסעים.

החברה מציעה כיום גם טיסות ארוכות טווח לאזור הקאריביים, אסיה, אפריקה ויעדים מרוחקים נוספים. בטיסות הארוכות הללו, היא גם מציעה ללקוחותיה אפשרות לשדרג למחלקה יוקרתית - Comfort Class - בעוד שברוב חברות התעופה מסוג זה ישנה מחלקת תיירים בלבד.

חברת התעופה ג'טאייר פליי בישראל

ג'טאייר פליי הייתה אחת מחברות הלואו קוסט הראשונות שנכנסו לפעילות בישראל, כבר בשנת 2008, אז הציעה שתי טיסות שבועיות מנמל התעופה שבליאז', בלגיה, אל נמל התעופה בן גוריון. כיום, מפעילה החברה שלוש טיסות שבועיות בקו זה.

ברית חברות התעופה TUI Airlines כולה פעילה מאוד בישראל: חברת TUIfly מפעילה טיסות שכר שבועיות למינכן, שטוטגרט ונמל התעופה קלן/בון וחברת ת'ומסון פליי טסה מתל אביב ללונדון ולמנצ'סטר.

מדיניות הצ'ק אין של ג'טאייר פליי

לרוב, יופיעו על כרטיסי הטיסה גם זמני ההגעה לדלפקי הצ'ק אין של חברת התעופה ג'טאייר פליי. אם לא צוינו זמנים אלו מראש, יש להגיע לדלפקי הצ'ק אין עד 120 דקות לפני זמן ההמראה המתוכנן. בטיסות למרחקים ארוכים, ההתייצבות בדלפקי הצ'ק אין צריכה להיות 180 דקות (שלוש שעות) לפני ההמראה המתוכננת.

מדיניות מטען

אל תא הנוסעים ניתן להעלות תיק אישי במשקל של עד שישה ק"ג בלבד ובמידות שאינן עולות על 55X40X20 ס"מ או 115 ס"מ בסך הכל). לא ניתן להעלות ציוד נוסף למטוס מלבד תיק אישי זה.

אל תא המטען של המטוס ניתן לשלוח מזוודה אחת במשקל של עד 20 ק"ג, ובמידות שאינן עולות על 80X60X25 ס"מ. על כל חריגה ממידות אלו, תידרשו לשלם עוד 35-140 יורו בטיסות קצרות טווח ו-80 עד 240 יורו בטיסות הארוכות. בכל מקרה, לא ניתן להעלות למטוס מזוודות במשקל של יותר מ-32 ק"ג.

הנחיות מיוחדות בטיסה עם ג'טאייר פליי

  • תינוקות עד גיל שנתיים אשר ישבו בחיק אדם מבוגר לא ישלמו על כרטיס הטיסה
  • עם זאת, יש לשלם עבורם מסי נמל
  • ילדים מעל גיל שנתיים יטוסו במחיר מלא, ללא הנחה
  • ניתן להטיס חיות מחמד בטיסות של חברת התעופה ג'טאייר פליי - אך רק כאלו במשקל של פחות משישה ק"ג יטוסו בתא הנוסעים
  • במשקל של עד שישה ק"ג, לא ייגבה מחיר עבור הטסת חיית המחמד
  • חיות במשקל גבוה יותר, יטוסו בתא המטען, עבורן ייגבה מחיר של 50 יורו
  • כלבי נחייה יוכלו לעלות למטוס ללא תשלום ולשבת לצד בעליהם בתא הנוסעים
  • כדי לאפשר העלאה של חיות מחמד לטיסה, בין אם לתא הנוסעים או לתא המטען, יש להודיע על כך במעמד הזמנת הכרטיסים.
לאתר המלא | כל זכויות שמורות © 2014 Topfly