חיפוש טיסות זולות

american airlines

חברת התעופה האמריקאית אמריקן איירליינס הוקמה ב-1930, לאחר איחוד של לא פחות מ-82 גורמי תעופה שונים שפעלו באותה תקופה בארה"ב. במשך שנים היא נחשבת לאחת מחברות התעופה הגדולות ביותר בעולם.

בשנת 2011 הכריזה החברה על פשיטת רגל, בהליך אשר מאפשר לה להמשיך להתקיים, תוך ביצוע הסדרי חוב מול הנושים שלה. צעד זה הגיע שנתיים לפני שהחברה הכריזה על איחוד עם חברת יו אס איירווייז (US Airways) - מה שצפוי להפוך את החברה המאוחדת לחברת התעופה הגדולה ביותר בעולם. לאחר האיחוד, צפויה להיקרא החברה, עדיין, אמריקן איירליינס.

כיום, מחזיקה החברה בצי של 604 מטוסים, כאשר עוד 528 מטוסים שונים נמצאים בהזמנה, מה שיהפוך גם את הצי שלה לאחד הגדולים בעולם. מספר היעדים אליהם טסה החברה, בתוך ארה"ב ובכל רחבי העולם, עומד היום על 260.

חברת אמריקן איירליינס בישראל

החברה הביעה בעבר את רצונה לפעול בישראל באופן מלא, אך עניין זה לא יצא מעולם לפועל. במשך תקופה, היא איחדה את טיסותיה יחד עם אלו של אל על, אך הסכם זה בוטל בהמשך בשל הורדת דירוג הבטיחות של ישראל.

כיום, מציעה American Airlines טיסות מישראל עם עצירות ביניים לשלל יעדים ברחבי העולם. היתרון עבור התייר הישראלי הוא באפשרות לבצע את ההזמנה כולה בעברית, הודות לנציגות החברה בישראל על ידי חברת טל תעופה.

מדיניות צ'ק אין

החברה ממליצה להתייצב בשדה התעופה כ-60 דקות לפני טיסות מקומיות ללא כבודה, 90 דקות לפני טיסות מקומיות עם כבודה ושעתיים עד שלוש שעות לפני טיסות בינלאומיות. החברה מאפשרת לבצע את הליך הצ'ק אין גם בצורה מקוונת, דרך האתר שלה.

מדיניות מטען

לתא הנוסעים של המטוס מאפשרת החברה להעלות תיק יד אחד במשקל של עד 18 ק"ג ובמידות כוללות של 45 אינץ' בסה"כ. אל תא המטען של המטוס ניתן לשלוח מזוודה אחת, לרוב במשקל כולל של 32 ק"ג (אלא אם הוגדר אחרת) ובמידות של עד 62 אינץ' בסה"כ. מטען חורג יגרור תשלום של עד 300 דולרים.

הנחיות מיוחדות

  • בטיסות פנים, תחויב בתשלום כל מזוודה שתישלח לתא המטען של המטוס. כך, תעלה המזוודה הראשונה 25 דולרים והשנייה - 35 דולרים.
  • לאחר הזמנת כרטיסים באתר החברה, ניתן לשנות את פרטי הטיסה (באמצעות שם משתמש וסיסמא שיסופקו למזמין בעת הרכישה). חלק מהשינויים עשויים לגרור תשלום מסוים.
  • בטיסות פנימיות, תינוקות מתחת לגיל שנתיים שיישבו בחיק אדם מבוגר, לא יחויבו בתשלום.
  • בטיסות בינלאומיות, מחיר הכרטיס לתינוקות מתחת לגיל שנתיים יהיה 10% מהמחיר לאדם מבוגר.
  • מחירים מיוחדים לגמלאים מוצעים בטיסות פנים בלבד.
  • ניתן להטיס במטוסי אמריקן איירליינס חתולים, כלבים וציפורים (אשר גדלות בבית).
  • המחיר עבור הטסת בעלי חיים: 125 דולרים לכל כלוב שמועלה לתא הנוסעים, 175 דולרים לכל כלוב שנשלח לתא המטען.
לאתר המלא | כל זכויות שמורות © 2014 Topfly