חיפוש טיסות זולות

airbaltic

חברת התעופה הבלטית AirBaltic היא החברה הלאומית של לטביה, וחברת התעופה הפעילה והחשובה ביותר במדינות האזור. החברה הוקמה בשנת 1995 ומאז הפכה לאחת החברות הבולטות באירופה. עד לשנת 2009, אייר בלטיק הייתה בבעלות של חברת תעופה אחרת, סקנדינביאן אירליינס (Scandinavian Airlines), אך כיום 51% ממניותיה נמצאות בבעלות מדינת לטביה. באחרונה השיקה החברה שירות חדש, בו יכולים הנוסעים לבחור דרך אתר האינטרנט שלה את הרכב הארוחה שתוגש להם במטוס. השירות מתאפשר עד 24 שעות לפני ההמראה.

החברה מציעה לנוסעיה גם לבחור בין טיסה בשירות מלא (כולל ארוחות, אמצעי מדיה וכדומה) או טיסה זולה יותר, בסגנון לואו קוסט. אייר בלטיק מחזיקה צי של 27 מטוסים וטסה ל-60 יעדים בסך הכל.

AirBaltic בישראל

חברת אייר בלטיק היא חברת התעופה היחידה אשר מציעה טיסות ישירות וסדירות בקו תל אביב-ריגה (בירת לטביה). היא עושה זאת חמש פעמים בשבוע. מלבד זאת, טסה כיום חברת אייר באלטיק גם לרבת עמון, בירת ירדן ולדובאי. בעתיד מתכוונת החברה להפעיל קו נוסף למזרח התיכון, אל ביירות שבלבנון.

מדיניות צ'ק אין

מעל לכל חשוב לדעת כי הצ'ק אין בדלפקי החברה בשדה התעופה גורר תשלום של עשרה יורו. מלבד זאת, הדלפקים נסגרים לרוב בין חצי שעה לשעה לפני העלייה למטוס, בהתאם לשדה התעופה ממנו ממריאים. בנתב"ג, לעומת זאת, הדלפקים ייסגרו כ-150 דקות לפני ההמראה, בשל הבידוק הביטחוני. אייר באלטיק מאפשרת לבצע גם צ'ק אין מקוון וצ'ק אין עצמי בעמדות המתאימות לכך, אשר נפתח ונסגר בהתאם לזמני דלפקי הצ'ק אין הרגילים. כמו כן, ניתן לבצע צ'ק אין יום לפני הטיסה, ולמסור מראש את התיקים המיועדים לשליחה אל בטן המטוס.

מדיניות מטען

ניתן להעלות אל תא הנוסעים תיק יד אחד, במשקל של עד שמונה ק"ג ובמידות של עד 20X40X55 ס"מ. הנוסע יכול להעלות עימו גם לפטופ, מצלמה ותיק עסקים, אך אלו צריכים להיות מאופסנים בתיק יד עצמו. ניתן להעלות אל המטוס גם מוצר אחד שנרכש בדיוטי פרי. תיק נוסף, במידה וייכנס לתא שמעל ראשי הנוסעים, יחויב בתעריף של 60 יורו.

כל מזוודה או תיק שיישלחו אל תא המטען של המטוס, יחויבו ב-20 יורו לכל כיוון. ניתן לקבל החזר על כך, אם מבצעים את הצ'ק אין באופן מקוון או דרך העמוד באתר החברה, 'Manage my booking'. קישור אליו תוכלו למצוא כאן (מתוך האתר הרשמי של חברת התעופה AirBaltic).

הנחיות מיוחדות לטיסה עם AirBaltic

  • חברת אייר בלטיק מספקת את כל התנאים הדרושים לטיסה עבור אנשים בעלי מוגבלויות ונכים.
  • ניתן לטוס עם בעלי חיים, גם בתא הנוסעים, למעט זוחלים ומכרסמים שיישלחו לתא המטען.
  • משקל הכלוב של החיה, כולל החיה עצמה, לא יעלה על שמונה ק"ג ומידותיו: עד 20X40X55 ס"מ.
  • התשלום על הטסת חיית המחמד הוא 50 יורו לכל כיוון.
  • אדם אשר מעוניין לטוס עם חיית המחמד שלו, חייב להודיע על כך במעמד רכישת כרטיסי הטיסה.
  • ישנם יעדים בהם לא ניתן כלל להטיס בעלי חיים בתא הנוסעים.
  • תינוקות עד גיל שנתיים יטוסו ב-10% ממחיר הכרטיס למבוגר, אם יישבו בחיקו ולא יתפסו מושב במטוס.
  • ילדים מגיל שנתיים ועד 11 (כולל) יזכו לכרטיס במחיר של 75% ממחיר כרטיס מלא.
לאתר המלא | כל זכויות שמורות © 2014 Topfly