חיפוש טיסות זולות

Uzbekistan Airways

חברת התעופה הלאומית של אוזבקיסטן, Uzbekistan Airways, מפעילה טיסות סדירות ליותר מ-50 יעדים ברחבי העולם, נכון להיום. היא מציעה טיסות למזרח הרחוק, אל מדינות חבר העמים לשעבר ואפילו לניו יורק, ארה"ב.

החברה הוקמה ב-1992, בעקבות עצמאותה של אוזבקיסטן ב-1991. אין לה כמות אדירה של מטוסים – הצי שלה כולל נכון להיום 19 מטוסים בלבד – אך רובם חדשים יחסית ונוחים, אשר מתאימים גם לטיסות ארוכות מאוד.

אוזבקיסטן איירוייס מפעילה טיסות עם עצירת ביניים בבירת המדינה, טשקנט, ומשם ממשיכה אל שלל היעדים שהיא מציעה ללקוחותיה. בהתאם, החברה נודעה מאז תחילת פעילותה כחברה זולה יחסית, שמציעה שירות טוב וטיסה בסטנדרטים גבוהים.

אוזבקיסטן איירוייס בישראל

חברת אוזבקיסטן איירוייס מפעילה נכון להיום שלוש טיסות שבועיות בקו תל אביב-טשקנט, אשר ניתן מהן להמשיך אל מגוון יעדים ברחבי העולם. בעבור התיירים הישראלים, זוהי אופציה נפלאה למצוא כרטיס טיסה זול בדרך למזרח הרחוק.

החברה מציעה שילוב מצוין עבור לקוחותיה הישראלים: מצד אחד, כאמור, טיסות זולות שיכולות להביא לחיסכון של מאות דולרים, ומצד שני – סטנדרטים גבוהים של אבטחה וביטחון. החברה מאושרת על ידי משרד הביטחון ונחשבת לכזו אשר מקפידה על בדיקות קפדניות לפני העלייה למטוס.

מה שהופך את החברה לבטוחה עוד יותר בעיני ישראלים רבים, היא העבודה שמטוסי אוזבקיסטן איירוייס מקפידים על נתיב תעופה שאינו חוצה את שמי המדינות הערביות שנמצאות סביב ישראל. נתיב זה נחשב לאחד הבטוחים ביותר בקרב החברות הזרות, בייחוד אלו אשר מציעות טיסות למזרח הרחוק.

מדיניות הצ'ק אין של אוזבקיסטן איירוייס

החברה ממליצה להגיע אל דלפקי הצ'ק אין שלה עם פתיחתם, כשעתיים לפני העלייה למטוס. בכל מקרה, הדלפקים ייסגרו כ-40 דקות לפני ההמראה המתוכננת. בניגוד לחברות תעופה רבות כיום, אוזבקיסטן איירוייס לא מציעה אפשרות לצ'ק אין מקוון דרך אתר האינטרנט שלה.

מדיניות מטען

חברת אוזבקיסטן איירוייס נחשבת לקפדנית מאוד בנושא תכולת המזוודה, וכך נכון גם לגבי משקל הכבודה ובעיקר לגבי חריגות כלשהן מהמשקל והמידות המותרות על פי מדיניות המטען שלה. לכן, חשוב מאוד לבדוק ולשנן זאת מראש.

החברה מאשרת העלאת תיק אישי אל המטוס עצמו בתנאי שהוא שוקל לא יותר מחמישה קילוגרמים. כמו כן, סכום כל מידותיו (גובה, אורך ורוחב) חייב להיות לא יותר מ-115 סנטימטרים, בכדי שיוכל להתאים לאחסון מתחת למושב.

לגבי כבודה אשר נשלחת לבטן המטוס, ההנחיות הן כאלו: טיסה ליעדי החברה השונים במחלקת התיירים, תאפשר לשלוח אל בטן המטוס מזוודה אחת במשקל של עד 20 ק"ג, מבלי לשלם מחיר כלשהו; בטיסות המשך מטשקנט למוסקבה בלבד, ניתן לשלוח מזוודה לבטן המטוס המשקל של עד 30 ק"ג; בטיסה מטשקנט לאיסטנבול בלבד, המשקל המקסימלי המותר במחלקת התיירים הוא 40 ק"ג. ומה ה'עונש' על חריגה מהוראות אלו? מדובר בתשלום ממש לא מבוטל, של 108 דולרים.

הנחיות מיוחדות לטיסה עם אוזבקיסטן איירוייס

  • תינוקות עד גיל שנתיים יוכלו לטוס במחיר של 10% ממחיר הכרטיס למבוגר
  • ילדים בני שנתיים עד 12 יזכו להנחה של 25-50%, תלוי ביעד הטיסה ובמחיר
  • ניתן לטוס עם חיות מחמד (כולל ציפורים) במשקל כולל, יחד עם הכלוב או המלונה, שלא עולה על שמונה ק"ג – אחרת יש לשלח אותם במתקן של החברה
  • כל חריגה במשקל תחויב בהתאם למדיניות המטען הכללית של אוזבקיסטן איירוייס
לאתר המלא | כל זכויות שמורות © 2014 Topfly