חיפוש טיסות זולות

Norwegian

Norwegian הנה חברת התעופה השנייה בגודלה בסקנדינביה. החברה מפעילה כיום 296 מסלולים ועד 114 יעדים. עם מחירים תחרותיים ופתרונות של שירות לקוחות ידידותי, נורוויג'ן חוותה צמיחה משמעותית בשנים האחרונות. החברה נוסדה בשנת 1993 והתבססה על חברת התעופה "בוסי בי", חברה לטיסות מקומיות של חברת התעופה "בראטנס", שנסגרה לאחר שפשטה רגל בשנת 1992. טיסותיה הראשונות התקיימו בין ערים בחוף המערבי של נורווגיה עדיין בחסות "בראטנס", כשהיא משתמשת בשלושה מטוסי פוקר 50 שהיו שייכים בעבר לחברת "בוסי בי". החוזה עם חברת "בראטנס" הסתיים באוקטובר 2003, כש"בראטנס" נקנתה על ידי סקנדינביאן איירליינס. עם סיום הקשר עם "בראטנס", עברה החברה שינוי כללי, והחלה לפעול כחברת לואו קוסט לטיסות פנים. החברה המחודשת חכרה שלושה מטוסי בואינג 737-300 והחלה להפעיל טיסות מאוסלו לערים גדולות בנורבגיה. לאחר מכן פתחה החברה בסיס נוסף בנמל התעופה בוורשה וכשהיא משתמשת בשני מטוסי בואינג 737 חדשים, החלה להפעיל טיסות במחיר נמוך למרכז אירופה. באפריל 2007 קנתה החברה את חברת התעופה במחיר נמוך השבדית "פליינורדיק" והפכה לחברת הלואו קוסט הגדולה בסקנדינביה.

החברה בישראל

בעקבות הצלחת חברות הלואו קוסט איזיג'ט, ואייר ברלין,חברת נורוויג'ן מוסיפה את תל אביב לרשימת היעדים ממרץ 2010. החברה החלה להפעיל טיסה שבועית סדירה מנמל התעופה שטוקהולם ארלנדה לנמל התעופה בן גוריון בשלב זה החברה אינה מפעילה טיסות סדירות בין ישראל לסקנדינביה מכיוון שרוב התנועה בין 2 הארצות הן בטיסות השכר לאילת בעונת החורף. ישראלים המבקשים לנסוע לסקנדינביה נאלצים לקחת טיסת המשך, בעיקר בווינה.

מדיניות מטען

החברה מאפשרת לכל נוסע לטוס עם 2 מזוודות (בגודל של 250X79X112CM ) כשמשקלם הכולל הנו 20 ק"ג. כל חריגה מהמשקל תחויב כמטען עודף. אם ישנם מ -2 פריטים, פריטים אלה יחויבו כמטען עודף, ללא קשר למשקל (מטען עודף מחויב לקילו). אם בוצעה הזמנה והוחלט לקחת יותר מ- 2 מזוודות, על הנוסע לבצע את הבקשה לפחות 25 שעות לפני היציאה באינטרנט או דרך שירות הלקוחות של החברה. כל המטען נבדק חייב להיות מסומן בבירור עם שם ומספר טלפון. החברה אינה יכולה לקבל יחידות מטען בודדים שמשקלם יותר מ 32 ק"ג או פחות מ 2 ק"ג. החברה מתירה דמי מטען כוללים של עד 64 ק"ג לאדם. (מגבלת משקל אינו חל על כיסאות גלגלים חשמליים, כלי נגינה או בעלי חיים). פריטי מטען שאינו תיק מזוודה או תרמיל נקרא מטען גדול מדי. (כלי נגינה או ציוד ספורט קטן מ 90cm x 75cm x 55cm בין 2-20 ק"ג נרשמים כמטען רגיל)

מדיניות הצ'ק אין של נורוויג'ן

כל הטיסות של החברה הן ללא כרטיס, לאחר השלמת ההזמנה המתבצעת בצורה מקוונת יתקבל האשרור. בזמן הצ'ק אין על הנוסע לספק את האשרור (פרטי ההזמנה) וטופס זיהוי חוקי מומלץ להגיע כשעתיים לפני השעה המיועדת כשהשערים נסגרים 30 דקות לפני ההמראה בטיסות מקומיות ו- 45 דקות לפני טיסות בינלאומיות. ישנו יוצא מן הכלל בטיסות מ / אל ישראל – דובאי : להגיע 3 שעות לפני הטיסה והשערים נסגרים שעה לפני המראת המטוס. כמו כן הנוסע מחויב להגיע לשער העלייה למטוס לא יאוחר מ- 45 דקות לפני ההמראה.

נוסעים בעלי צרכים מיוחדים כגון ילדים שנוסעים לבד, חיות מחמד ומטענים גדולים, חייבים להגיע לשדה ולבצע את הצ'ק אין לפחות שעה ממועד היציאה המתוכנן. לחברה ישנו שירות הנקרא " שירות קיוסקים עצמי " - זהו שירות העוזר לחסות לנוסע זמן בשדה התעופה.

פרטים חשובים נוספים לקראת הטיסה

  • לילדים מתחת לגיל שנתיים מותר להכניס עד 5 ק"ג של מטען ללא תשלום. עגלה תתקבל ללא תשלום.
  • לילדים מתחת לגיל שנתיים שלא רכשו את המושב שלהם, לא ניתנת הקצבה למטען, מותר רק לקחת אוכל ושתייה למהלך הטיסה.
לאתר המלא | כל זכויות שמורות © 2014 Topfly