חיפוש טיסות זולות

כרטיסי טיסה זולים

כולם רוצים לטוס לחו"ל-וכולם רוצים לשלם פחות. הרבה הרבה פחות. השאלה הנשאלת היא-איך עושים את זה, מאיפה מתחילים? איך ניתן לרכוש כרטיסי טיסה זולים?

אם הבנת שעולם הטיסות עובר לרשת האינטרנט, אם כבר הפנמת שהזמנת טיסה מקוונת באתר סמכותי היא עניין בטוח ולא יותר מסובך מרכישה אונליין של כרטיס רכבת.. אז אתה מוכן לצאת למסע לחיפוש הטיסה הזולה ביותר

טיפים מנצחים להוזלת כרטיס הטיסה

הזמנת טיסות לואו קוסט (Low cost)

אם אתה טס לאירופה, יתכן כי תצליח לטוס עם אחת מחברות ה Low Cost המפעילות קווי טיסה מת"א ללונדון, ג'נבה, ברלין ועוד.. ומשם לטוס בעוד טיסת Low cost אל יעדך, סיכוי טוב שתצליח לחסוך בהשוואה לטיסה סדירה וישירה.

בדוק הגעה ליעד עם עצירת ביניים

ברב המקרים יהיה ניתן להשיג כרטיס זול יותר בטיסה כזו, מאשר בטיסה ישירה ליעד.

הקפד להזמין טיסה מוקדם ככל שניתן

חברות התעופה מחלקות את מושבי המטוס לאזורים עם מחירים שונים, האזור שנמכר ראשון הוא הזול ביותר וכך, ככל שמתקדמים עם מכירת הכרטיסים, נשארים עם המושבים היקרים ביותר במטוס. כמובן שהזמנה מראש (זמן מומלץ לטיסות סדירות חודשיים – שלושה מתאריך היציאה) גם תבטיח את מקומך על הטיסה.

שדות תעופה

לעתים נחיתה בשדות תעופה משניים לשדות התעופה הראשיים של הערים, יוזילו משמעותית את עלות הכרטיס. כך למשל טיסות עם חברת Air Berlin הגרמנית ו easyjet  הבריטית.

היה גמיש

תופתע לגלות איך תזוזה של יום עד שלושה ימים מתאריך היציאה והחזרה המבוקשים, יכולה להוסיף לתוצאות החיפוש שלך טיסות של חברות תעופה נוספות במחירים זולים יותר. זכור לבצע חיפוש גם על ימים קרובים לתאריך המבוקש..מומלץ!

טיסות שכר

מופעלות מת"א למספר יעדים פופולאריים באירופה, נוחתות לרוב לא בשדות התעופה המרכזיים של הערים, נוטות לאי עמידה בזמנים ולא פעם לתקלות הקשורות לשירותי הקרקע. יתרון? הרבה פעמים המחיר.

אתרי הזמנות גדולים בחו"ל

חשוב מאד לבצע השוואת מחירים מול אתרי ההזמנות בחו"ל, בכולם תהליך החיפוש וההזמנה הוא באנגלית, אך נוח מאד ומהיר. התחרות בין ענקי התיירות העולמיים מביאה את מחירי כרטיסי הטיסה למחירים הנמוכים ביותר, לעתים אף ללא רווח לאתר.

אתרי חברות התעופה

בדוק תמיד גם באתרי חברות התעופה. כך שאם אתה טס לאמסטרדם כנס לבדוק את מחירי הכרטיסים באתר KLM ובאתר אל על, לעתים חברות התעופה משווקות באתרם מבצעים ייחודים לפרקי זמן קצרים.

לאיזה ימים בשבוע לכוון?

נסה לכוון את מועדי היציאה והחזרה שלך לימים שלישי, חמישי או שבת, לרוב בימים אלה הטיסות זולות יותר.

טיסה נעימה!


לאתר המלא | כל זכויות שמורות © 2014 Topfly