חיפוש טיסות זולות

טיסות זולות ללוס אנג'לס

בירת התרבות של ארה"ב היא מהיעדים המבוקשים ביותר באמריקה ובעולם כולו. גם אנחנו, הישראלים, משתוקקים לעתים לעלות על מטוס ולהגיע לעיר ממנה נוצרה הוליווד, ובה פועמת תעשיית הקולנוע האמריקנית. אך האם יש דבר כזה טיסות זולות ללוס אנג'לס? המשיכו לקרוא כאן ותגלו את התשובה המלאה. רמז: היא חיובית.

שלוש אופציות למצוא כרטיסי טיסה זולים ללוס אנג'לס

ככלל, טיסות ללוס אנג'לס יהיו יקרות מאוד. המחיר הממוצע לא יורד מ-1,000 דולרים ובמקרים רבים, עלות הכרטיסים תגיע קרוב יותר ל-2,000 דולרים. עבור רובינו, זהו ללא ספק סכום עצום, כמעט בלתי אפשרי. החדשות הטובות הן שישנן מספר דרכים להגדיל את הסיכוי למציאת טיסות זולות לעיר המלאכים שבמערב ארה"ב:

  • טיסות שכר: לא מעט טיסות שכר יוצאות מתל אביב לכיוון לוס אנג'לס לאורך כל השנה. חשוב לזכור כי טיסות אלו יכולות להיות ישירות או עם עצירת ביניים, ובכל מקרה הן כמובן לא סדירות ולכן לוחות הזמנים שלהן גמישים למדי. עם זאת, הן יכולות להציע לעתים מחירים נמוכים מ-1,000 דולרים - וזה שווה ביותר.
  • טיסות סדירות עם עצירת ביניים: שלל חברות בינלאומיות, מהבכירות בעולם, מציעות כיום טיסות סדירות ללוס אנג'לס, וביניהן לופטהנזה, יונייטד איירליינס, דלתא ועוד. טיסות אלו כוללות עצירת ביניים באירופה או ביעד מסוים בארה"ב (לרוב ניו יורק או אטלנטה). טיסה מסוג זה תהיה זולה בהרבה מהטיסות הישירות, ולכן כדאי לברר גם לגבי האופציה הזו. לעתים, מדובר על חיסכון של מאות דולרים.
  • הזמנת טיסות ברגע האחרון: זוהי דרך שנחשבת כאחת הבטוחות להשגת טיסות זולות ללוס אנג'לס. הטיסות הללו, בשל אורכן הרב, עולות הרבה גם לחברות התעופה ואלו מנסות בכל דרך אפשרית לכסות את העלויות - על ידי מילוי המטוס בכמה שיותר נוסעים, כמובן. אך מה אפשר לעשות כאשר זמן ההמראה מתקרב אך המטוס עוד לא מלא? אפשר לצאת במבצעים של הרגע האחרון. זו ההזדמנות שלכם למצוא את הכרטיס הזול והנחשק.

חפשו טיסות ישירות עם אל על - וחכו למבצעים

תוכלו לאתר טיסות זולות ללוס אנג'לס גם באפשרות היחידה לטיסה סדירה וישירה בקו זה: הטיסה של חברת אל על הישראלית, שנמשכת 14 שעות. בדרך כלל, זו תהיה הטיסה היקרה ביותר (בעיקר משום שזו האפשרות הקצרה והנוחה ביותר) אך לא כך תמיד.

לא אחת, יוצאת אל על במבצע מיוחד בקו תעופה זה, ככל הנראה בשל הביקוש הרב לכרטיסים והניסיון למשוך עוד לקוחות חדשים. אם תפקחו עיניים היטב, תוכלו 'לדוג' מבצע שיחסוך לכם לא מעט.

ולבסוף: הפתעות אפשריות בחורף ובקיץ

לוס אנג'לס היא מקום חם. היא ממוקמת באזור מדברי ולכן ברוב ימי השנה היא חמה מאוד וזוכה לכמות קטנה מאוד של משקעים. הקיץ בעיר חם מאוד ואילו החורף קר ויבש. העונות המבוקשות ביותר לטיול בעיר הן, אם כן, האביב והסתיו.

לכן, טיסות ללוס אנג'לס בחודשים ינואר ופברואר ובעיקר ביולי ואוגוסט, יהיו ככל הנראה זולות יותר מאשר בעונות המעבר, בשל הירידה בביקוש לכרטיסים בתקופות אלו. חכו לירידה בביקוש ותגלו ככל הנראה שלל טיסות זולות ללוס אנג'לס, במחירים מפתיעים.

לאתר המלא | כל זכויות שמורות © 2014 Topfly