חיפוש טיסות זולות

טיסות זולות לברזיל

ברזיל, אחד האתרים התיירותיים בדרום אמריקה היא המדינה הגדולה ביותר ביבשת מבחינת שטחה - 8,547,403 קמ"ר! ברזיל גם נחשבת למדינה החמישית בגודלה בעולם מבחינת אוכלוסייה 172 מיליון איש! - ג'ונגל האמזונס בלב המדינה מהווה כ-30% מיערות העד של תבל - מגוון היונקים והדו-חיים בברזיל כה רחב עד כי לא מפתיע שברזיל מהווה מוקד משיכה לכל חובבי הטבע, הטרקים והרפטינג. בברזיל זורם הנהר הארוך בעולם – האמזונס.

טיסות זולות לברזיל יאפשרו לכם ליהנות מחוויה דרום אמריקאית ייחודית באחד האזורים המרהיבים ביותר על פני האדמה. על מנת להזמין טיסות זולות לדרום אמריקה, מומלץ לחכות לרגע האחרון שכן מחירי הטיסות הטרנס-אטלנטיות גבוהים מטבע הדברים. טיסות זולות לברזיל מתחלקות לשניים: טיסות לברזיל דרך ארה"ב, שהמחירים שלהן יחסית גבוהים לעומת טיסות לברזיל דרך אירופה.

לרוב בטיסות דרך ארה"ב גם תידרש המתנה של לא מעט שעות בתחנות הביניים, בהחלט נתון שיש לקחת בחשבון כשאתם רוכשים טיסות זולות לברזיל. תוכלו לבחור לנחות בברזיליה, ריו דה ז'נרו, סלבדור או סאו פאולו. רוב המטיילים בוחרים לנחות בסלבדור או בריו דה ז'נרו, ולאחר מכן להמשיך לחופים המדהימים של ברזיל.

התרבות בברזיל גם היא מוקד משיכה לתיירים שיכולים ליהנות מהבוסה נובה, סלסה, סמבה, מונדיאל והקרנבל המפורסם בריו דה ז'נרו. כמובן איך אפשר שלא להזכיר את אומנות הלחימה הפופולארית ה"קפוארה". מופעים תוכלו לראות ברחבי המדינה במקומות שונים בחופים לעת שקיעה.

לאתר המלא | כל זכויות שמורות © 2014 Topfly