חיפוש טיסות זולות

טיסות זולות לארה"ב

טיסות לארצות הברית, באופן כללי, הן לא דבר זול במיוחד. מדובר בטיסה של 11 שעות לפחות, אשר תהיה יקרה למדי, במיוחד בהשוואה לטיסות אל יעדים שונים ברחבי אירופה. ועדיין, לא קשה למצוא גם היום טיסות זולות לארה"ב. צריך לדעת איפה לחפש, מתי וכיצד.

טיסות זולות לארה"ב - רק עם עצירת ביניים, עדיף באירופה

כמעט מידי יום יוצאות טיסות ישירות וסדירות מנמל התעופה בן גוריון בישראל ליעדים שונים בארה"ב - ניו יורק, לוס אנג'לס, לאס וגאס, בוסטון ועוד. זוהי האפשרות הנוחה והמפנקת ביותר שיש, אך יש לכך מחיר לא קטן, תרתי משמע: טיסות ישירות לארה"ב הן היקרות ביותר בשוק, ויכולות להגיע גם ל-2,000 דולרים כמעט ללא מאמץ.

לכן, טיסות לארה"ב עם עצירת ביניים יהיו כנראה המשתלמות והכדאיות ביותר. מצד אחד, הן מעניקות לטסים את המנוחה החשובה כל כך לפני טיסה ממושכת ומאפשרות להם להתאושש, לחלץ עצמות ולהתכונן טוב יותר לקראת ההמשך. מצד שני, הן יהיו כמעט תמיד זולות בהרבה מהטיסות הישירות, כאשר ההבדלים יכולים להגיע לעשרות אחוזים ומאות דולרים לכל כרטיס. אם אכן החלטתם לבחור בדרך הזו, עומדות לרשותכם שתי אפשרויות: עצירת ביניים באירופה או עצירה בארה"ב עצמה.

חברות רבות מציעות טיסות זולות לארה"ב עם עצירת ביניים באירופה: לופטהנזה (דרך מינכן לרוב), אארוסוויט (דרך קייב), Air France (דרך פריז), British Airways (דרך לונדון) ועוד. לצידן, ישנן גם חברות שמציעות עצירה בארה"ב. כך לדוגמא, מציעות החברות אל על ודלתא, טיסות ללוס אנג'לס עם עצירת ביניים בניו יורק. חשוב לציין כי אפשרות זו תהיה מעט יקרה יותר.

טיסות שכר - לא תמיד האופציה אפשרית

רוב התיירים הישראליים מכירים היטב את האופציה של טיסות שכר - אלו לרוב יהיו זולות משמעותית לעומת כל טיסה אחרת. אבל, כאשר אתם מחפשים טיסות זולות לארה"ב, דעו כי אפשרות זו לא תמיד תעמוד לרשותכם.

כך למשל, לא מתקיימות כלל טיסות שכר בקו שבין תל אביב לניו יורק. גם לשאר היעדים בארה"ב (למעט לאס ווגאס אליה יוצאות לא מעט טיסות שכר מת"א), טיסות כאלו נחשבות לנדירות, מה גם שהן יהיו לרוב פחות נוחות, בשל הנטייה לדחיית מועד הטיסה וכמובן העיכובים הטיפוסיים לשירות זה.

מותר 'לבנות' על מזג האוויר

ארה"ב היא מדינה ענקית, בה ישנם הבדלים לא קטנים בין האזורים מבחינת מזג האוויר ותנאי האקלים. אך אם אתם טסים ליעד ספציפי, בהחלט תוכלו להתאים אותו למזג האוויר הצפוי, וכך לזכות במחירים נמוכים.

לדוגמא, טיסות לניו יורק בחודשים ינואר ופברואר יהיו זולות יותר, משום החורף הניו יורקי הקר. מצד שני, אפשר לאתר שלל מציאות בעת חיפוש טיסות ללוס אנג'לס או ללאס וגאס בחודשים יולי ואוגוסט, בשל הקיץ הלוהט בתקופה זו. ובשורה התחתונה: אם אתם מסוגלים להתמודד עם מזג אוויר שאינו נחשב קלאסי, תוכלו למצוא לא מעט טיסות זולות לארה"ב.

טיסות זולות ללוס אנג'לס
טיסות זולות למקסיקו
טיסות זולות לניו יורק
לאתר המלא | כל זכויות שמורות © 2014 Topfly