חיפוש טיסות זולות

טיסות זולות לאירופה

איך גם אתה תצליח לטוס לאירופה בזול

מגוון הטיסות הזולות לאירופה הוא עצום, שכן מאות אלפי ישראלים פוקדים את היבשת מדי שנה ויוצרים ביקושים גבוהים לכרטיסי טיסה לאירופה. חברות התעופה מנגד לא נשארות אדישות והתחרות הגואה יוצרת הזדמנויות רבות למציאת טיסה זולה ליבשת.

טיסות שכר כבר אמרנו?

טיסות שכר מופעלות למספר רב של ערים באירופה, כמובן ככל שהיעד פופולארי יותר מגוון הטיסות רחב יותר והסיכוי למצוא טיסה זולה יעלה. טיסות שכר ליעדים כגון אמסטרדם, לונדון, רומא, ברצלונה ופריז, יוצאות במהלך כל השנה, ומספרן מגיע לשיא במהלך העונות החמות (קיץ, פסח וחגים). טיסת שכר תוזיל את עלות הטיסה (בהשוואה לטיסה סדירה לאותו יעד) לעיתים במאות דולרים ויכולה בהחלט להוות פתרון טוב וזול להגעה לאירופה, לאחר שנלקחו בחשבון גם החסרונות. טיסות השכר אינן מחויבות ללוח זמנים, סובלות לא אחת מעיכובים ותנאי הטיסה לרוב יהיו פחות טובים מאשר בטיסות הסדירות.

טיסות לואו קוסט (low cost) לאירופה

אם אתם לא מגדירים את עצמכם מפונקים, טיסות לואו קוסט לאירופה יכולות להיות פתרון יעיל וזול עבורכם. היום מפעילה חברת איזי ג'ט (easyjet) קווי טיסות לואו קוסט, ת"א–לונדון ות"א-ג'נבה, במחירים מוזלים משמעותית ביחס לטיסות הסדירות וטיסות השכר לאירופה. לעיתים גם אם היעד הוא לא לונדון או ג'נבה, יהיה זול יותר לטוס מת"א לאחד היעדים הנ"ל ואז לעלות על טיסת לואו קוסט נוספת הנוחתת ביעד הרצוי באירופה. כרטיסי טיסה של חברת איזי ג'ט, ניתן לרכוש באתר החברה בלבד. בנוסף תוכלו לטוס לאירופה במתכונת לואו קוסט גם עם חברות TUIfly, airberlin ועם חברת נורוויג'ן אייר שאטל השבדית.

לואו קוסט לאירופה גם עם ארקיע

חברת ארקיע החלה בנובמבר 2010 למכור כרטיסי טיסה במתכנת לואו קוסט לפריז ולאמסטרדם.  אם התאפשר לכם להזמין מקומות בטיסה שלושה חודשים מראש, יכולתם לטוס לאמסטרדם ב 99$ לכל כיוון, עם מטען מוגבל (כל קילו נוסף מחויב), ללא ארוחות וללא מקומות שמורים, כיאה לטיסות לואו קוסט.

מתי לטוס

אין חודש מסוים שניתן לומר עליו שהוא הטוב ביותר לנסיעה לאירופה. למדינות שונות באירופה מומלץ להגיע בחודשים שונים, אולם כמה קווים מנחים נכונים לכל היבשת. עונות השיא הן היקרות ביותר ולרוב גם הצפופות ביותר מכל המשתמע מכך (תורים ארוכים). החורף באירופה (בעיקר בצפון) נחשב לקשה במיוחד ולכן אם אתם לא בעניין של סקי, גם זאת לא העונה המומלצת ביותר. עונות המעבר בדגש על האביב, יהיו לרוב הנוחות ביותר, הן מבחינת רמת המחירים, מזג האוויר וצפיפות התיירים.

אירופה מחולקת לשלושה אזורי אקלים עיקריים. דרום היבשת מאופיין באקלים ים תיכוני עם חודשי יולי – אוגוסט לוהטים ועמוסים בתיירים ששוטפים את חופי קפריסין, יוון וספרד. חודשי האביב, אפריל ומאי מומלצים ביותר וגם ספטמבר ואוקטובר לרוב יהיו נעימים וזולים יותר מעונת השיא בקיץ.

מרכז וצפון אירופה מאופיינים בדצמבר, ינואר ופברואר קרים מאד ולרוב גם מושלגים. ובחודשים יולי, אוגוסט וספטמבר, חודשי הקיץ החמימים והנעימים של לונדון, פריז, ברלין ועוד..

טיסות זולות לאמסטרדם
טיסות זולות לבודפשט
טיסות זולות לברלין
טיסות זולות לברצלונה
טיסות זולות ללונדון
טיסות זולות למוסקבה
טיסות זולות למילאנו
טיסות זולות למינכן
טיסות זולות לסנט פטרסבורג
טיסות זולות לפראג
טיסות זולות לפריז
טיסות זולות לכרתים
טיסות זולות לרומא
לאתר המלא | כל זכויות שמורות © 2014 Topfly